120x600

Alemdar inşaat

27-10-2022 SİYASET

SAADET PARTİSİNDE BÜYÜK KONGRE HEYECANI

Saadet Partisi Bolu İl Başkanı İsa SAYIN, Saadet Partisinin 8. Olağan Kongresine tüm Boluluları davet etti

SAADET PARTİSİNDE BÜYÜK KONGRE HEYECANI
Bİ tur

Saadet Partisi Bolu İl Başkanı İsa SAYIN, 30 Ekim Pazar günü Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde Saat 10:00’da düzenlenecek olan 8. Olağan Kongresine Bolu halkını davet etti. Saadet Partisi Bolu İl Başkanı İsa SAYIN büyük kongreye davet mesajı yayımladı.

Saadet Partisi’nde hafta sonu gerçekleştirilecek olan 8’nci Olağan Büyük Kongresi öncesi, Saadet Partisi Bolu İl Başkanı İsa SAYIN kongreye ilişkin açıklamalarda bulundu.

Saadet Partisi Saadet Partisi Bolu İl Başkanı İsa SAYIN yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “‘Öncelikle kongremizin partimize, milletimize, ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu Pazar Ankara’da Hacı Bayram Veli Üniversitesi kongre ve konferans salonunda saat 10.00’da başlayacak olan 8’nci olağan büyük kongremiz yapılması kararı genel merkezimizce kamuoyuna ve teşkilatlara duyurulunca biz hemen harekete geçerek yönetim kurulumuzca bir hazırlık komisyonu oluşturarak çalışmalarımıza başladık. İlgili çalışmalar devam etmektedir. Teşkilat mensuplarımızdan, mikolarımızdan, ve katılmak isteyen gönüllülerimizden şu ana kadar bir otobüs ve özel araçlar ile katılım sağlamak üzere hazırlıklar hemen hemen tamamlanmıştır. Türkiye’mizin ihtiyacı olan adalet, refah, huzur, saadet ve kardeşliği tesis etmek için, insanların içinde giderek sönmekte olan umudu yeniden canlandırmak, doğduğu topraklara gün geçtikçe küsen gençlerimizin yeniden bu ülkeyle barıştırmak için, ekonomik kriz, sosyal adaletsizlik nedeniyle bunalan toplumumuza rahat nefes aldırmak için, her geçen gün daha da yoksullaşan toplumumuzun her kesiminin alın terinin hakkı için, İnsanca yaşamın mümkün olabileceğini bilerek ve bu konularda samimi, çalışkan, üretken, tertemiz kadroları ile sürekli raporlar hazırlayan, her zamankinden daha kararlı ve her zamankinden daha fazla azimli çalışan,insanca yaşanan bir Türkiye için genel merkezimiz var çok şükür. Bizlerde de genel merkezimizin çalışma programına uygun Milli Görüş prensipleri ile ilimizde bir plan dahilinde çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. 81 il ve bu illere bağlı ilçelerden teşkilat mensuplarımız, vatandaşlarımızın katılımıyla gerçekleştireceğimiz kongremiz, heyecanımızı pekiştireceğimiz, azim ve gayretimizi daha da artıracağımız bir kongre olacaktır. İnanıyoruz ki yeni dönemde Saadet Partimiz daha da güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir. Yaşanabilir bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni bir Dünya ideali ile çıktığımız bu yolda Saadet Partimizin 8. Olağan Büyük Kongresi'ni Milletin İktidarında Saadet Var sloganıyla 30 Ekim Pazar günü saat 10.00'da Ankara Hacı Bayram Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştireceğiz. "Ne yeni anayasa ne de yeni ekonomi modeli! İhtiyacımız olan tek şey; sadece ama sadece yeni bir yönetim anlayışına sahip, yeni bir iktidardır!" İktadara yürüme anlamında bir milat olacak kongremize tüm Bolulu hemşerilerimizi davet ediyoruz.Kongreye katılım için 30 Ekim Pazaar saat 07.00'da anıtpark önünden araçlar kaldırılacaktır” dedi.

 
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Fazilet Tekman
Köşe Yazarları
Burç Yorumları