14 avm

120x600

Alemdar inşaat

13-02-2023 GÜNDEM

DEPREM BÖLGESİNDE BOLU KONTEYNER KENTİ KURULUYOR

Bolu Valiliği öncülüğünde Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Karma ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü koordinesinde deprem bölgesinde Bolu konteyner kenti oluşturulması için çalışmalar başladı.

DEPREM BÖLGESİNDE BOLU KONTEYNER KENTİ KURULUYOR
Bİ tur

Kahramanmaraş merkezli toplam 10 ilde meydana gelen son bir asrın en büyük deprem felaketi sonrasında depremzedelerin barınma ihtiyaçlarını karşılamak için Bolu Valiliği öncülüğünde Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Karma ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü koordinesinde deprem bölgesinde Bolu konteyner kenti oluşturulacak. İlk olarak 100 konteynerin deprem bölgesine gönderilmesi hedefleniyor. Konteynerler, Bolu Karma ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde toplanarak deprem bölgesine gönderilecektir.

Projeye katılmak isteyenler BTSO resmi internet sitesi www.bolutso.org.tr adresindeki hesap numarasına yardım yaparak destek olabilirler. Elinde konteyner bulunanlar da Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ile irtibata geçerek Bolu Karma ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ndeki toplanma sahasına ulaştırabilirler.

Öncelikli acil olarak talep edilen 4 konteyner 2 TIR’la Malatya ve Hatay illerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Projeye katılmak isteyenler için;

HESAP BİLGİLERİ

BOLU KARMA VE TEKSTİL İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MÜDÜRLÜĞÜ

HALK BANKASI – YARDIM HESABI

ŞUBE : 256 / BOLU ŞB.

HESAP NO : 16000313

IBAN : TR12 0001 2009 2560 0016 0003 13

 

 
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Burç Yorumları