120x600

Alemdar inşaat

09-02-2024 SİYASET

Demirkol Bolu için tam saha çalışıyor

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol,31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için yürüttüğü dinamik kampanya kapsamında, Bolu’nun çeşitli bölgelerinde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Demirkol Bolu için tam saha çalışıyor
Bİ tur

Bitmek bilmeyen bir enerji ve heyecanla seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, AK Parti Eski İl Başkanı Nurettin Doğanay’ı ve AK Parti Bolu Eski İl Başkanı ERPA Lojistik Müdürü Ömer Sayın’ı iş yerlerinde ziyaret etti. Demirkol, AK Parti’nin sevilen eski il başkanları ileseçim süreci hakkında istişare etti.

 

 

“Seninle Dolu Dolu Bolu” mottosuyla  Bolu Belediye Başkanlığı görevine talip olan Demirkol, Bolu Merkez Küçük Sanayi Sitesi Merkez Site Yönetimi Başkanlığı’nda site yönetimi ile bir araya geldi hayırlı işler temennisinde bulunarak esnafın sorunlarını dinledi.  Bolu Merkez Küçük Sanayi Sitesi Merkez Site Yönetiminin sıcak ilgisiyle karşılaşan Demirkol, projelerinden bahsederek sanayi esnafından hizmet belediyeciliğini Bolu’ya getirmek için destek istedi.

 

 

Demirkol, gün boyu sürdürdüğü programında Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 13.Bölge Müdürü Doruk Erdem Öncebe ve kurum çalışanlarını ziyaret edip desteklerini istedi.

 

 

 

AK Parti Bolu Kadın Kolları ve AK Parti üyeleri, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkoldestek vermek için Demirkolile birlikte Karacaağaç Mahallesinde ev ziyaretleri yaptılar. Karacaağaç Mahallesinde çalmadık kapı bırakmayan AK Parti Bolu Kadın Kolları ve AK Parti üyeleri Demirkol’unprojelerini anlatıp Demirkol’un seçimi kazanması için mahalle halkından destek talep ettiler.

 
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Fazilet Tekman
Köşe Yazarları
Burç Yorumları