120x600

Alemdar inşaat

20-05-2023 SİYASET

Coşkunyürek; ‘Durmak yok 28 Mayıs’ta Reisimizle çok daha güçlü yola devam’

AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, teşekkür ziyaretlerine Yeniçağa ilçesinde yaptığı ziyaretle devam etti. Coşkunyürek vatandaşla ve esnafla kucaklaştığı teşekkür ziyaretlerinde 28 Mayıs’ta gerçekleşecek ikinci tur seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyerek “Durmak yok 28 Mayıs’ta Reisimizle çok daha güçlü yola devam” dedi.

Coşkunyürek; ‘Durmak yok 28 Mayıs’ta Reisimizle çok daha güçlü yola devam’
Bİ tur

AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, 14 Mayıs’ta gerçekleşen seçimin ardından teşekkür ziyaretlerine Yeniçağa ilçesinde devam etti. Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar, Coşkunyürek’e eşlik etti. Yeniçağa ilçesinde esnafları ziyaret ederek teşekkür ziyaretleri gerçekleştiren Coşkunyürek, sokakta karşılaştığı vatandaşlarla selamlaştı. Coşkunyürek vatandaştan 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur seçimleri için Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

 

 

29 MAYIS’TA İSTANBUL’UN KUTLU FETHİNİN OLDUĞU O GÜZEL GÜNE MUTLU UYANACAĞIZ

Coşkunyürek; 'Bugün Yeniçağa ilçemizde vatandaşımızla bir araya geldik. Vatandaşımıza AK Parti’ye 21 yıldır gösterdikleri teveccüh ve tercih için teşekkür etmeye geldik. Ülkemizin Yeni Yüzyılda şaha kalkabilmesi için 28 Mayıs’ta istikrar ortamının sürebilmesi için Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyoruz. İnşallah 29 Mayıs’ta İstanbul’un kutlu fethinin olduğu o güzel güne mutlu uyanacağız. Durmak yok 28 Mayıs’ta Reisimizle çok daha güçlü yola devam' şeklinde konuştu.

 
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Fazilet Tekman
Köşe Yazarları
Burç Yorumları