14 avm

120x600

Alemdar inşaat

03-09-2023 SİYASET

CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş; “ Ben‘Bizim İsmail’den daha çok milletvekiliyim. Bu belediyeyi de kimseye bırakmayacağız ve yeniden alacağız”

Cumhuriyet Halk Partisinin bugün gerçekleştirilen merkez ilçe olağan kongresinde bir konuşma yapan CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş; “5 sene sonra adaylık sıralamasında ilk 3’ün içerisinde olacağım. Onun sözünü veriyorum. Ben bu partinin adamıyım. Ben bu partinin milletvekiliyim. Artık milletvekilinizi tartışmayın. Ben‘Bizim İsmail’den daha çok milletvekiliyim. Bunu unutmayın. Bu belediyeyi de kimseye bırakmayacağız ve yeniden alacağız.”ifadelerini kullandı.

CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş; “ Ben‘Bizim İsmail’den daha çok milletvekiliyim. Bu belediyeyi de kimseye bırakmayacağız ve yeniden alacağız”
Bİ tur

Cumhuriyet Halk Partisinin bugün gerçekleştirilen merkez ilçe olağan kongresinde konuşan Bolu Milletvekili Türker Ateş yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “ Zor bir süreçte seçim yaşadık. Genel seçimlerle yerel seçimleri karıştırmamak lazım. Bizler, yerel seçimleri önemsiyoruz. Yerel seçimlerde belediyenin partimizde kalması için üzerimize düşen her türlü görevi yapacağız. Burada en büyük iş bizim yeni seçilecek il ve ilçe yönetimimizde… Çünkü onlar hep sahada olmak zorunda… Bu seçimler sadece ve sadece mikrofonlar başında kazanılmıyor. Sahada olmadığınız sürece, insanlara dokunmadığınız sürece seçimi almanız mümkün değil. Bir taraftan da herkes umutsuzluktan bahsediyor. Atatürk demiş ki; “Umutsuz durumlar yoktur. Umutsuz insanlar vardır. Ben hiç umutsuz olmadım. “ Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu bir partiyiz. Cumhuriyetin son kalesiyiz. Sağlam limanız. Bu liman en önemli liman. Bu limanın en büyük bekçileri de sizlersiniz. Birlik ve beraberlik içerisinde olup ayrışmamamız lazım. Kim seçilerse seçilsin etrafında toplanacağız, sahaya çıkacağız ve tekrar ilçelerdeki belediyelerimizi almak ve Bolu merkez gibi bizde olan belediyelerin devamını sağlamak için çalışacağız.  Cumhuriyet Halk Partisine üyeliğim adaylık aşamasında oldu. Üye olunca aday olmanın bir skalası var mı? Bilemiyorum ama 5 sene sonra adaylık sıralamasında ilk 3’ün içerisinde olacağım. Onun sözünü veriyorum. Ben bu partinin adamıyım. Ben bu partinin milletvekiliyim. Artık milletvekilinizi tartışmayın. Ben‘Bizim İsmail’den daha çok milletvekiliyim. Bunu unutmayın. Bu belediyeyi de kimseye bırakmayacağız ve yeniden alacağız.”

 
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Köşe Yazarları
Burç Yorumları