120x600

Alemdar inşaat

27-11-2014 GÜNDEM

BOLULU SİYASETÇİLERDEN DİYARBAKIR ÇIKARMASI

Türkiye’nin dış politikası, güncel gelişmeler ve dış ilişkiler biriminin işleyişi ile ilgili Diyarbakır’da gerçekleşen Ak Parti Dış İlişkiler Başkanları toplantısına Bolu’dan İl Sekreteri Mustafa Nuri Gürsoy’un da arasında bulunduğu üç isim katıldı.

BOLULU SİYASETÇİLERDEN DİYARBAKIR ÇIKARMASI
Bİ tur

AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkanlığının düzenlediği İl Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları Dış İlişkiler Başkanları toplantısı bugün Diyarbakır’da başladı.

Dış politika, bölgede ve dünyada yaşanan gelişmeler ile dış ilişkiler biriminin işleyişi ve faaliyetlerinin masaya yatırılacağı toplantıda İl Sekreteri Mustafa Nuri Gürsoy, Kadın Kolları Dış İlişkiler Başkanı Aynur Taşdemir ve Gençlik Kolları Dış İlişkiler Başkanı Şeydanur Alptekin de yer aldı.

Toplantı birçok bakana ev sahipliği yapıyor

İllerdeki dış ilişkiler birimlerinin daha verimli hale getirmesi amaçlandığı toplantıda, Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yasin Aktay, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, eski Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler ve çok sayıda bölge milletvekilinin yer alıyor.

Siyasetin dışında köşe yazarlığı ve spor yorumculuğu yapan Mustafa Nuri Gürsoy’un kafile başkanlığını yaptığı Bolu heyeti, 2 gün boyunca birçok bakan, genel başkan yardımcısı ve alanında uzman birçok isim tarafından gerçekleşecek sunum ve konuşmaların ardından Cuma akşamı Bolu’ya dönecek.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Fazilet Tekman
Köşe Yazarları
Burç Yorumları