120x600

Alemdar inşaat

07-12-2023 SİYASET

Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek önemli temaslarda bulundu .......

Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Gerede Kaymakamı Fatih Kaya, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar, Gerede Deri OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Sedat Zengin ve Kemal Çalışgan ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan'ı makamında ziyaret etti.

Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek önemli temaslarda bulundu .......
Bİ tur

GEREDE ARITMA TESİSİ VE YENİÇAĞA OSB HİZMETE GİRECEK

 

Gerçekleşen ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Bolu AK Parti Milletvekili Yüksel Coşkunyürek; " Ziyaretimizde Gerede Deri OSB'de yapımı devam eden arıtma tesisinin en kısa sürede hizmete sunulması için ek ödenek ihtiyacının karşılanması ile Yeniçağa OSB'nin daha da genişleyerek yatırımcılarımız için cazibe merkezi haline gelmesi konularındaki taleplerimizi ve görüşlerimizi Bakan Yardımcımıza ilettik.

 

İLİMİZİN VE İLÇELERİMİZİN SANAYİ POTANSİYELİNİ AÇIĞA ÇIKARTACAĞIZ

 

AK Parti olarak sanayicilerimizi yatırım yapmaya teşvik etmek, kendileri için elverişli bir üretim ortamı sunmak, ilimizin ve ilçelerimizin sanayi potansiyelini daha da açığa çıkartarak üretimi, istihdamı ve ihracatı artırmak amacıyla önemli adımlar atıyoruz. İnşallah Bolumuzu sağlıkta, sporda, turizmde, sanayi ve teknoloji alanlarında bölgemizde ve ülkemizde önemli bir merkez haline getireceğiz. Bizim bu konuda bugüne kadar yaptığımız icraatlarımız vatandaşlarımızın takdirini kazandı. Bundan sonraki süreçte de Türkiye Yüzyılı vizyonuyla bizim bu konulardaki yol haritamız ve atacağımız adımlar belli. Bu sorumluluk bilinci, milletimize olan hizmet sevdasıyla çalışmalarımızı, Ankara’daki yakın temaslarımızı sürdüreceğiz ve Bolumuzu çok daha iyi seviyelere getireceğiz. Bu vesileyle yaptığımız verimli görüşme sonrası taleplerimize olumlu karşılık veren Sn. Bakan Yardımcımıza teşekkür ediyor,  hemşehrilerimize ve sanayicilerimize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

 
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Fazilet Tekman
Köşe Yazarları
Burç Yorumları