120x600

Alemdar inşaat

23-09-2022 TURİZM

Bolu Belediyesi’nden ücretsiz Yedigöller etkinliği

Bolu Belediyesi doğa harikası Yedigöller Milli Parkı’nı görmek isteyenler için ücretsiz günü birlik etkinlikler düzenleyecek. İlki 4 Ekim’de gerçekleşecek etkinlikler öncesi bireysel başvurular alınmaya başladı.

Bolu Belediyesi’nden ücretsiz Yedigöller etkinliği
Bİ tur

Doğa gezilerine yeni bir rota daha ekleyen Bolu Belediyesi, Yedigöller’e günü birlik turlar düzenleyecek.

Ücretsiz ulaşım, yeme-içme

“Görmeyen, gitmeyen kalmasın” sloganıyla gerçekleşecek ilk etkinlik 4 Ekim Salı günü yapılacak.

Ardından 15 Kasım tarihine kadar her hafta Salı ve Çarşamba günleri devam edecek. Tüm katılımcılar etkinlik günü belediye önünde saat 11.00’de hareket edecek ücretsiz otobüslerle Yedigöller’e giderek, akşam 16.00’da da Bolu’ya dönüş yapacak.

Kafile halinde gezi

Doğa harikası Yedigöller’i görmek isteyen katılımcıların ulaşım, yiyecek-içecek ihtiyaçları Bolu Belediyesi tarafından karşılanacak. Yine bölgeye hâkim rehberler geziye katılanları kafile halinde gezdirerek, göllerin isimleri ve tarihçeleri hakkında bilgilendirecek.

Etkinlik başvuruları başladı

Günü birlik Yedigöller Milli Parkı etkinlikleri için müracaatlar Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde alınmaya başladı. 18-65 yaş arasında olan ve seyahat yasağı bulunmayan herkes hafta içi mesai saatleri arasında Bolu Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne gelerek, etkinliğe katılmak için bireysel başvuru yapabilirler.
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER TURİZM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Burç Yorumları