120x600

Alemdar inşaat

12-02-2024 SİYASET

BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN’A PAZARDA BÜYÜK İLGİ: 'Yeni hedefim Bolu’yu Eskişehir’den daha güzel hale getirmek!'

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan gittiği pazaryerinde esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Gördüğü ilgi nedeniyle yürümekte dahi zorluk çeken Özcan, yeni dönemde Bolu’yu Eskişehir’den daha güzel hale getirmeyi hedeflediğini söyledi.

BELEDİYE BAŞKANI TANJU ÖZCAN’A PAZARDA BÜYÜK İLGİ: 'Yeni hedefim Bolu’yu Eskişehir’den daha güzel hale getirmek!'
Bİ tur

Türkiye hızla 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ne yaklaşırken, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan seçim çalışmalarını pazaryerinde esnaf ve vatandaş ziyareti ile sürdürdü.

İlgiden yürümekte güçlük geçti

Özcan ziyarette pazarın bir bölümünü dolaşıp, destek istedi. Kendisine gösterilen ilgi nedeniyle yürümekte güçlük çeken Özcan, büyük destek gördü. Birçok esnaf ve vatandaş, Özcan’ı 5 yılda yaptığı çalışmalar ve sığınmacılar konusundaki tutumundan dolayı kutlayıp, sandıkta tercihlerinin kendisinden yana olacağını iletti.

 

 

“Bolu, Eskişehir’den daha güzel olacak”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da esnaf ve vatandaşlara teşekkür etti. Bazı vatandaşların Bolu’nun çok güzelleştiğini söylemesi üzerine Özcan; yeni dönemde hedeflerinin Bolu’yu Eskişehir’den daha güzel bir şehir haline getirmek olduğunu kaydetti. Özcan seçimi kazanması halinde bu hedefe ulaşmak için gece gündüz çalışacağını vurguladı.

 

 
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Fazilet Tekman
Köşe Yazarları
Burç Yorumları