14 avm

120x600

Alemdar inşaat

16-09-2022 SİYASET

Başkan Örnekbaş Bolu Halkına Teşekkür Etti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Bolu ziyaretinde partililerin ve vatandaşların gösterdiği ilgiye İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş teşekkür etti.

Başkan Örnekbaş Bolu Halkına Teşekkür Etti
Bİ tur

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katıldığı açılış programıyla ilgili yayımladığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi:

Bolu’da Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in katılımıyla gerçekleştirilen açılış programına Bolu halkı olarak göstermiş olduğunuz teveccühe çok teşekkür ediyoruz. Genel Başkanımızı karşılama programı için oluşturduğumuz araç konvoyuna partili arkadaşlarımızın ve vatandaşlarımızın gösterdiği ilgiyle birlikte konvoya katılan araç sayısı binli rakamları geçmiştir. Bolu Belediyesi İtfaiye Yeni Hizmet Binası açılı töreninde meydanı dolduran, Genel Başkanımızı coşkuyla karşılayan siz değerli vatandaşlarımız İYİ Parti’yi göreve çağırdıklarını açıkça göstermişlerdir. Bu coşkuyu ve heyecanı bizimle paylaşan tüm vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.

 

 

İYİ’LER IKTIDARA GELECEK

Ekonominin dümenine geçirdikleri iş bilmezlerin yarattığı ekonomik tıkanmanın ve saraydan başlayan savurganlığın nasıl önüne geçileceğine ilişkin çözüm önerilerimizin yer aldığı ve ekonomik kalkınma yöntemleri hakkında hazırladığımız “Ekonomide Kurtuluş Planımızın” ilk aşaması olan “Acil İstikrar ve Kapsayıcı Büyüme Eylem Planı” ile “İstikrarlı Üreten Türkiye” toplantımıza katılan sivil toplum kuruluşlarına ve iş dünyasına çok teşekkür ediyoruz. İYİ Parti’yi dünden bugüne getirdiğiniz siyasi nokta için ve gösterdiğiniz teveccüh için her bir vatandaşımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz. Az kaldı İYİ’ler iktidara gelecek.

 
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Köşe Yazarları
Burç Yorumları