120x600

Alemdar inşaat

02-06-2023 TURİZM

Abant Gölü Milli Parkı çiçek bahçesine döndü………..

Abant Gölü Milli Parkı yağmurların ardından rengârenk açan çiçeklerle çiçek bahçesine döndü.

Abant Gölü Milli Parkı çiçek bahçesine döndü………..
Bİ tur

Bolu'nun doğa harikası Abant Gölü Milli Parkı'nda son yağmurların ardından rengarenk çiçekler açtı. Çiçekler, Abant Gölü Milli Parkı’nın ziyaretçilerini kendine hayran bırakan renk cümbüşüne dönüştü. Yeşilin her tonunu içerisinde barındıran Abant'ta çiçeklerle donanan yeşil alanlar, fotoğraf tutkunlarına güzel kareler sundu. Çiçekler çevreye yaydığı güzel kokusu ile de milli parka ayrı bir güzellik kattı.

 

 

Çankırı'dan Abant Gölü Milli Parkı'na gelen Hüseyin Aysan, "Abant'ı her zaman severim. Güzel bir yer. Dört mevsim ayrı bir güzelliği var. Sarıçam, karaçam, köknar, ladin gibi doğal ağaçlar ve göl manzarası muhteşem. Havası da güzel. Bizim her zaman herkese tavsiye edebileceğimiz bir yer. Şu an ayrı bir güzellik içinde, baharı muhteşem, havası süper. Dinlenmek isteyen, nefes almak isteyen, fotoğraf tutkunları için çok güzel bir yer. Çadır kampı yapmak isteyenler için ideal bir yer" dedi.

 

 

 

Hüseyin Aysan'ın eşi Özlem Aysan ise "Doğal bir yer, çok güzel, çok sevdik. Her zaman geliyoruz. Yolumuzun üzerinde olduğundan sürekli uğruyoruz" diye konuştu.

 

 

 
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER TURİZM HABERLERİ
Fazilet Tekman
Köşe Yazarları
Burç Yorumları