120x600

Alemdar inşaat

01-06-2023 BOLU

16. İZZET BAYSAL SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ MEBRURE BAĞIŞGİL’İN

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 2006 yılından bu yana her yıl İzzet Baysal Şükran Günlerinde verilmekte olan İzzet Baysal Sosyal Sorumluluk Ödülü'nün bu yılki sahibi İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal’ın ablası Mebrure Bağışgil oldu. Ödül, Bolu Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen bir törenle Mebrure Bağışgil’e takdim edildi.

16. İZZET BAYSAL SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ MEBRURE BAĞIŞGİL’İN
Bİ tur

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleştirilen tören programında ilk olarak TOBB Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni İbrahim Çetin ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğretim Üyesi Gamze Çalık Çetin tarafından, “Ezgiler Türküler Bizi Söyler” isimli Müziği dinletisi sunuldu. Törenin açılış konuşmasını yapan TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyesi ve BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, “Bolu demek İzzet Baysal demektir. Sosyal sorumluluk ve hayırseverlik anlayışı tüm ülkeye örnek olmuş eşsiz hayırsever İzzet Babamızı, bu vesileyle huzurlarınızda rahmet ve minnet ile anıyorum. İzzet Babamız, şehrimizin her köşesinde ve her bir Bolulunun yüreğinde ebediyete kadar yaşamaya devam edecektir” şeklinde konuştu.

 

 

Başkan Alemdar, konuşmasının devamında, geçtiğimiz yıl 15. İzzet Baysal Sosyal Sorumluluk Ödül Sahibi, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal’ın her mücadelesinde, onun her zaman yanında en büyük dayanağı, desteği ve güç kaynağı olan, En az kendisi kadar hayırsever, en az kendisi kadar duyarlı, Can yoldaşı, hayat arkadaşı, 18 Ocak 2023 günü ebediyet uğurladığımız Değerli Büyüğümüz Solmaz Baysal hanımefendiye ve önceden ödülü almaya hak kazanan Ahirete irtihal etmiş hayırseverlere, Allah’tan rahmet, ailesi, sevenleri ve Bolulu hemşehrilerimize başsağlığı diledi.

 

 

Başkan Alemdar konuşmasının sonunda ödülün bu yılki sahibinin, Bolu halkının oy çokluğu, Seçici Kurulun da oybirliğiyle Mebrure Bağışgil’in olduğunu açıkladı. 16. İzzet Baysal Sosyal Sorumluluk Ödülü Mebrure Bağışgil’e takdim edildi. Tören, hediye takdimi ve günün anısına yapılan fotoğraf çekimiyle sona erdi.

 

 
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER BOLU HABERLERİ
Fazilet Tekman
Köşe Yazarları
Burç Yorumları