120x600

Alemdar inşaat

17-11-2023 SİYASET

SUAT GÜNER, İŞ ADAMLARI VE VATANDAŞLARIN TALEPLERİ İLE YAKINDAN İLGİLENİYOR

AK PARTİ İL BAŞKANI SUAT GÜNER, İŞADAMLARI VE VATANDAŞLARDAN GELEN TALEPLERİ İÇEREN DOSYAYI BAKAN YARDIMCISINA TESLİM ETTİ

 SUAT GÜNER, İŞ ADAMLARI VE VATANDAŞLARIN TALEPLERİ İLE YAKINDAN İLGİLENİYOR
Bİ tur

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak Bolu’ya geldi. Sabah saatlerinde temaslarına başlayan Bakan Yardımcısı Boyraz; Ulaştırma ve Altyapı 13. Bölge Müdürlüğü ve Bolu Valiliği ziyaretlerinin ardından AK Parti Bolu İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu. AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Merkez İlçe Başkanı Engin Alemdar, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer ve parti teşkilatı ile bir araya gelen Osman Boyraz, Bolu’da devam eden ve yapılması planlanan proje ve yatırımlara ilişkin istişarelerde bulundu.

 

SUAT GÜNER, İŞADAMLARI VE VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ İLETTİ

 

AK Parti İl Başkanı Suat Güner; iş adamları, sanayiciler, uzmanlar ve vatandaşlar ile daha önce yapılan görüşmelerde önce çıkan Kuzey Marmara Otoyolu, Bolu-Filyos Tren Hattı, Bolu-Alaplı Yolu, Bolu-Eskişehir Otoyolu, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Köprülü Kavşak, F Tipi Cezaevi Dönel Kavşak ve daha birçok konuya ilişkin talep ve önerileri Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz’a iletti. Söz konusu talep ve önerileri içeren dosyayı teslim alan Bakan Yardımcısı Boyraz, konuların takipçisi olacağını dile getirdi.

 
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Fazilet Tekman
Köşe Yazarları
Burç Yorumları